Sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Kullanım Politikasını inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.
TEKLİF İSTE
Rasyotek Banner

SÜPER PORTAL

Süper Portal Nedir?

Süper Portal Görsel
 Türkiye'nin sanal iş zekası programı

Veri yani Data; dünyamızı eşi görülmemiş şekilde değiştiriyor. Bireylerin ve Şirketlerin; iş, çalışma ve sosyal süreçlerinde kökten değişikliklere neden olan veri, önümüzdeki yıllarda şirketler için daha hayati hale gelecektir. Veriyi stratejik bir değer ve sermaye olarak gören şirketler, veri analizlerindeki başarıları ile iş sahalarında büyüme sağlayacak.

SÜPER PORTAL, şirketinizin ihtiyacı olan veri stratejisine; veri depolama, veri sahipliği ve veri entegrasyonu ile katkı sağlar. Böylelikle karar verme süreçlerinizi geliştirebilir, operasyonel iyileşmeler sağlayabilirsiniz.

Super portal Screen

SÜPER PORTAL sanal dünya içerisindeki tasnif edilmiş bilgileri, ciddi araştırma ve zaman maliyetleri olan konularda, sürekli öğrenen ve gelişen bir yapı ile çok sayıda istatistik ve rapora dönüştüren, sorularınıza cevap veren ve öğrendikleri ile size daha yeni alanlarda, öncü olabileceğiniz kurgular sunan bir sanal iş zekası kabiliyeti ile çalışmaktadır.

İş dünyasında önemli yere sahip; Starteji, Üretim, Planlama, Ekonomi, Rapor kelimelerinin baş harflerinden adlandırılmış SÜPER PORTAL; geliştirildiği teknoloji kabiliyeti sayesinde; herhangi bir veri girişi yapmadan, hem sizlere ait hem de dış veri kaynaklarına ait verileri istediğiniz esneklikte, güncel olarak her yerden ulaşım imkanıyla sizlere sunmaktadır. Bu sayede, isterseniz kendi sorgu sonuçlarınıza isterseniz de genel ihtiyaçlarınıza dönük hazır raporlarınıza anında ve en güncel bilgi ile ulaşabilirsiniz.

SÜPER PORTAL; şirketinizin veri stratejisine; veri depolama, veri sahipliği ve veri entegrasyonu ile katkı sağlar. Böylelikle karar süreçlerinizi geliştirebilir, operasyonel iyileşmeler sağlayabilirsiniz.