TEKLİF İSTE

SÜPER PORTAL

Kullanıcı Kılavuzu

İş Yeri İşlemleri

 • İş Yeri Listesi
 • 6661 Desteği Sorgulama modüllerimize ulaşabilirsiniz

İş Yeri Listesi

İş Yeri Listesi menüsü ile tüm aktif ve pasif işyerlerinizi sıralayabilir, tescil tarihine veya il’ e göre filtreleyerek raporlayabilirsiniz.

Data Yönetimi

6661 Desteği Sorgulama

6661 Desteği Sorgulama modülümüz ile iş yerlerinize ait 6661 kanun türüne ait, dönem içi yansıtılan asgari ücret desteklerine ulaşabilirsiniz. Sağ üst menüden YENİ TALEP butonuna bastıktan sonra ilgili dosyalarınızı seçerek TALEBİ GÖNDER ile tarama işlemlerinizi başlatabilirsiniz. DURUM kısmındaki KONTROL EDİLDİ yazısı ile kontrol işlemleriniz tamamlanmıştır. Göz tuşuna basarak detaylara ulaşabilirsiniz.

İş Yeri Listesi

Teşvik İşlemleri

 • Teşvik Sonuçları
 • Teşvik Sonuçları
 • Geriye Dönük Teşvikler modüllerimize ulaşabilirsiniz.

Teşvik Raporları

Güncel ay teşvik raporlarınıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. İlgili dönemi seçerek talep ettiğiniz rapora görüntüleyebilir, raporu kaydedebilir veya çıktısını alabilirsiniz.

Teşvik Raporları

E-Vizite İşlemleri

 • Sağlık Raporu Taraması
 • Sağlık Raporu Onaylama
 • İKMH Taraması
 • Sağlık Raporu Mahsup Taraması modüllerimize ulaşabilirsiniz.

Sağlık Raporu Taraması

Sağlık Raporu Taraması modülümüz ile; tüm SGK işyeri dosyalarınız veya seçeceğiniz SGK işyeri dosyalarınız için Geçici İş Göremezlik Sisteminde onaylı- onaysız- arşiv raporlarınıza ulaşabilirsiniz.

Sağ üst menüden YENİ TALEP butonuna bastıktan sonra, ihtiyacınız olan tarih aralığını seçerek, Taranacak Ekran’ları (onaylı-onaysız-arşiv) işaretleyip ilgili dosyalarınız için KAYDET tuşuna basarak, Sağlık taraması işlemlerinize başlayabilirsiniz.

İş Yeri Listesi

DURUM kısmındaki KONTROL EDİLDİ yazısı ile kontrol işlemleriniz tamamlanmıştır. Göz tuşuna basarak detaylara ulaşabilirsiniz.
Sağlık Raporu Taraması modülümüz ile 7/24 e- vizite sisteminde SGK dosya bazlı incelemelerinizi tek tuşla saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz.

Sağlık Raporu Taraması

Sağlık Raporu Onaylama

Sağlık Raporu Onaylama menüsü ile Geçici İş Göremezlik Sisteminde tarama yapmış olduğunuz işyeri dosyalarınızda, personelleriniz için tespit edilen sağlık raporlarını kolayca toplu olarak onaylayabilirsiniz.

DURUM menüsünün yanında bulunan göz işaretine basarak, personellerinizin Ad- Soyad, Vaka Türü Rapor başlangıç- bitiş tarihlerine ulaşabilirsiniz. SGK’lı çalışanlarınızın raporlarını, çalışma Durumunu beyan ederek, DEVAM tuşu ile toplu onaylama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlık Raporu Onaylama modülümüz ile 7/24, e- vizite sisteminden SGK dosya bazlı incelemelerinizi tek tuşla saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz.

Sağlık Raporu Onaylama

İş Kazası ve Meslek Hastalığı Taraması

İKMH Taraması modülümüz ile; tüm SGK işyeri dosyalarınız veya seçeceğiniz SGK işyeri dosyalarınız için Geçici İş Göremezlik Sisteminde onaylı- onaysız iş kazası raporlarınıza ulaşabilirsiniz.

Sağ üst menüden YENİ TALEP butonuna bastıktan sonra, Taranacak Ekran’ları (onaylı-onaysız) işaretleyip ilgili dosyalarınızda KAYDET tuşu ile İKMH taraması işlemlerinize başlayabilirsiniz.

İş Yeri Listesi

DURUM kısmındaki KONTROL EDİLDİ yazısı ile kontrol işlemleriniz tamamlanmıştır. Göz tuşuna basarak detaylarına ulaşabilirsiniz. İş Kazası ve Meslek Hastalığı Taraması modülümüz ile7/24 e-vizite sisteminde SGK dosya bazlı incelemelerinizi tek tuşla saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz.

İş Kazası ve Meslek Hastalığı Taraması

Sağlık Raporu Mahsup Taraması

Modülümüzü kullanmadan önce dosyalarınız için SGK ile ilgili protokollerin yapılmış olduğundan emin olunuz.

Gerekli protokollerin yapıldığı dosyalarınızda, SGK tarafından e- vizite ücretlerinin hangi dosyanızdan, ne kadar tahakkuk edildiğini kolayca raporlayabilirsiniz.

Sağ üst menüden YENİ TALEP butonuna bastıktan sonra, Taranacak Ekran’ları (onaylı-onaysız- onaylanacak mı) işaretleyip ilgili dosyalarınızda KAYDET tuşu ile Sağlık Raporu Mahsup taraması işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Sağlık Raporu Onaylama

DURUM kısmındaki KONTROL EDİLDİ yazısı ile kontrol işlemleriniz tamamlanmıştır. Göz tuşuna basarak detaylarına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz tüm raporları Excel formatında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Sağlık Raporu Mahsup Taraması modülümüz ile 7/24 e- bildirge sisteminde SGK dosya bazlı incelemelerinizi tek tuşla saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz.

Sağlık Raporu Mahsup Taraması

SGK İşlemleri

 • Dosya Şifre Değiştirme
 • Engelli Teşviği Kontrol
 • Emanet Kontrolü modüllerimize ulaşabilirsiniz.

Dosya Şifre Değiştirme

Dosya Şifre Değiştirme modülümüz ile İşyeri dosyalarınızın şifrelerinizi otomatik veya manuel olarak, topluca veya tek tek değiştirebilirsiniz. Sağ üst menüden YENİ TALEP butonuna bastıktan sonra, Rastgele Şifre Oluştur butonu ile ilgili dosyalarınızın şifrelerini otomatik olarak değiştirebilirsiniz. Değiştirdiğiniz şifrelerinizi Excel butonuna basarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Dilerseniz masa üzerinizde bulunan yeni şifrelerinizin bulunduğu Excel dosyasını seçip, KAYDET tuşu ile tüm dosyalarınızın şifrelerini otomatik olarak değiştirebilirsiniz.

Dosya Şifre Değiştirme