TEKLİF İSTE
Rasyotek Banner

İşbaşı Eğitim Programı Danışmanlığı

İEP Dijital Asistan ve Süreç Yönetimi

İEP Görsel

İşbaşı Eğitim Programı (İEP), işe alınacak her yeni personel için maaş ve SGK ödeme sorumluluğunu devletin finanse ettiği bir sistemle; her bir personelde aylık en az 5.879,70 TL tutarındaki maliyetten tasarruf edilen bir teşvik türüdür.

İşbaşı Eğitim Programı (İEP) ile işverenler, programa katılan kişileri işbaşında görür; meslek becerilerini gözlemleme şansına sahip olurlar. Program süresince işverenlerin herhangi bir maddi yükümlülüğünün olmaması, maliyet avantajını da beraberinde getirmektedir. İşverenler, hiçbir harcama yapmadan nitelikli iş gücü ile çalışma imkânı bulmaktadır.

İşbaşı Eğitim Programı Danışmanlığı

İşbaşı Eğitim Programından Kimler Faydalanabilir?

İşbaşı Eğitim Programının Süresi,

Tasarruf Hesaplama Aracı Bölümü

 • Kursiyer Sayısı

  42
 • Kurs Süresi

  60 Gün
 • Kursiyer Başına Tasarruf

  54.743 TL
 • Aylık Toplam Teşvik Tasarrufu

  847.472 TL
 • Toplam Teşvik Tasarrufu

  4.784.214 TL

Tasarruf Tablosu

2022 Tasarruf Tasarruf Tasarruf
Kursiyer Sayısı 50 Kursiyer 100 Kursiyer 250 Kursiyer
Kurs Süresi 3 Ay 3 Ay 3 Ay
Kursiyer Başına Firma
Tasarrufu(TL/Ay)
5.879,70 TL 5.879,70 TL 5.879,70 TL
Aylık Toplam Tasarruf 293.985 TL 587.970 TL 1.469.925 TL
3 Aylık Toplam Tasarruf 881.955 TL 1.763.91 TL 4.409.775 TL

İşbaşı Eğitim Programı
İşveren Danışmanlığı İçin
Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım

PROFESYONEL SÜREÇ YÖNETİMİ

Rasyotek, firmaları İŞKUR teşviklerinden en verimli şekilde faydalandırırken işverenlere ilave bir iş yükü oluşturmadan, zaman ve maliyet tasarrufu sağlamaktadır. İşbaşı Eğitim Programı Danışmanlığı kapsamında, operasyonel ve bürokratik süreçlerin tamamını uçtan uca yöneterek fark yaratmaktadır.

SEÇME VE İŞE YERLEŞTİRME HİZMETİ

İşverenler, istedikleri vasıftaki katılımcı adaylarını kendileri bulabilecekleri gibi aday arayışını Rasyotek’ten de talep edebilirler. Rasyotek’in dinamik ve uzman ekibi sayesinde firmaların istihdam stratejisi ve ihtiyacı incelenir. Şirket kültürü ve pozisyon niteliklerine göre olumlu değerlendirilen adaylar, İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı kapsamında programa başlatılır.

Profesyonel Süreç Yönetimi
İşkur Teşviklerinden Maksimum Seviyede Yararlanma
Seçme ve İşe Yerleştirme Hizmeti

İŞKUR TEŞVİKLERİNDEN MAKSİMUM SEVİYEDE YARARLANMA

Rasyotek, güçlü bilişim altyapısı ve dijital çözümleriyle İŞKUR Teşvik Danışmanlığı hizmetinde firmaların maksimum teşvik gelirine ulaşmasını sağlamaktadır. İşe alım süreçlerinde personel maliyetinde sağlanan tasarruf, bütçeye doğrudan katkı sunmasıyla önemli bir katma değer vadetmektedir.

İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI (İEP) DİJİTAL ASİSTAN İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI (İEP) DİJİTAL ASİSTAN

İEP Dijital Asistan (İDA), İŞKUR teşvik kazançlarını yasalara uygun şekilde web tabanlı uygulama üzerinden takip eden dijital bir servistir. İŞKUR sistemiyle bütünleşik çalışan İEP Dijital Asistan, aynı zamanda profesyonel İŞKUR Teşvik Danışmalığını teknoloji çözümleri ile sunmaktadır. Kullanıcı kaynaklı hataları ortadan kaldırır, İşbaşı Eğitim Programı teşvikinden maksimum seviyede faydalanma sağlar.

İDA Robot
İEP

Güçlü bilişim altyapısı ve teknolojik çözümleri ile hizmete sunulan Süper Portal içerisinde yer alan İEP Dijital Asistan (İDA) , projenin getirmiş olduğu iş yükünü dijital dönüşüm ile kolaylaştırmakta ve birçok veriyi yöneterek finansal raporlar üretmeye imkân tanımaktadır.

İEP Dijital Asistan (İDA) ile farklı İŞKUR şube evrakları tanımlanabilmekte, bu müdürlüklere bağlı firmaların başvuru ve proje yönetim süreçleri planlanabilmektedir. Programa katılan kişilerin detaylı olarak puantaj bilgileri kayıt altına alınırken bu bilgiler ile proje verimlilik analizi ve anlık finansal raporlama gerçekleştirilebilmektedir.

İEP Dijital Asistan (İDA), birçok veriyi kolayca filtreleyebildiği ve raporlayabildiği dinamik rapor araçlarını platform içinde standartlaştırmıştır. Kullanıcıların tek tıkla başvuru süreci oluşturmalarına, hazır halde sunulan formlar aracılığıyla detaylı başvuru formları hazırlamalarına olanak tanır. Planlanan işe alımların teşvik kapsamında gerçekleştirilmesine imkân sağlayan iş akışları geliştirmelerini sağlar. Kullanıcı dostu arayüzü ve modern ekran tasarımları; düzenli bir iş akışı vaat eder. Yönlendirici ve açıklayıcı ekranlar sayesinde kullanıcıların işe alım ve devreye alma işlemleri oldukça kısa sürede gerçekleşmektedir.

İDA

Dijital Odaklı İEP

Dijital Odaklı İşbaşı Eğitim Programı ile işe almayı düşündüğünüz personeli iş başında değerlendirirken herhangi bir maddi yükümlülüğünün ...