TEKLİF İSTE
Rasyotek Banner

İNSAN KAYNAKLARI

Kariyer

Bordrotek
BİZ

NASIL BİR

ŞİRKETİZ

“RASYOTEK İLE HAYAL ETTİĞİN KARİYERE ULAŞ!”

2015 yılında kurulan Rasyotek, tüm faaliyet alanlarında teknolojiyi en üst seviyede kullanarak bilişim altyapısı ve geliştirdiği yazılımları ile müşterilerine “Teknolojik İnsan” kurgusunda “Bütünleşik Hizmetler” sunmaktadır.

Kurulduğu yıldan bugüne dek bilinçli bir büyüme gerçekleştiren Rasyotek’in çalışan kadrosunun büyük bir kısmı; bilişim altyapılı bölümlerde lisans öğrenimini tamamlamış, analitik düşünen ve veriyi yorumlayan kişilerden oluşmaktadır. Yazılım, Bilişim Teknolojileri, Müşteri Yönetimi, Satış Pazarlama, Raporlama ve Veri İşlem, Muhasebe ve Finans gibi departmanlarda aralıklarla işe alımlar gerçekleşmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Özel Öğretim Kurumu Ruhsatı ve Çalışma Bakanlığına bağlı Özel İstihdam Bürosu Ruhsatı gibi çeşitli kurum ve kuruluşlarca yetkilendirilmiş ehliyetlere sahip Rasyotek, güvenilir alt yapısı ile hizmetlerine devam etmektedir.

Ayrıca alanında birçok yetkinlik belgesine sahip olan Rasyotek; Bilgi Güvenliği, Kalite Yönetimi, Müşteri Memnuniyeti, Güvenli Yazılım Geliştirme, Kişisel Veri Yönetimi gibi birçok alanda hizmetleri her yıl denetlenerek tescillenen bir kuruluştur.

AÇIK POZİSYONLARIMIZ

Talep Formu

Genel Bilgiler

Eğitim ve Tecrübe Bilgileri

SON ÇALIŞILAN POZİSYON
ÜNİVERSİTE/BÖLÜM
LİSE