Sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Kullanım Politikasını inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.
TEKLİF İSTE
Rasyotek Banner

İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI

Süreç Yönetimi

İEP Görsel

UZMANLIK

İEP Dijital Asistan yalnızca web tabanlı bir platform sağlayıcı olarak değil İŞKUR süreçlerinizin dijital dönüşümünde size eşlik eden bir iş ortağıdır. Rasyotek çatısı altında yer alan ve İŞKUR sistemine entegre çalışan İEP Dijital Asistan aynı zamanda profesyonel İŞKUR Teşvik Danışmalığını teknoloji çözümleri ile birlikte sunabiliyor. Bu uzmanlık müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi anlamada ve ihtiyaçlarını karşılamada İDA’ya rehberlik etmektedir.

PROFESYONEL SÜREÇ YÖNETİMİ

İEP Dijital Asistan geleceğe dönük yaklaşımını insan kaynağı politikalarında olduğu gibi ürünün kendisi için de uygulamaya almış ve bu sayede kullanıcıların hızlıca ve kolayca birçok veriyi filtreleyebildiği ve raporlayabildiği modern ve dinamik rapor araçlarını platform içinde standartlaştırmıştır. İDA kullanıcılarına tek tıkla başvuru süreci oluşturmalarına, hazır halde sunulan formlar aracılığıyla detaylı başvuru formlarının hazırlanmasına ve planlanan işe alımların teşvik kapsamında gerçekleştirilmesine imkân sağlayan iş akışları kurmalarını sağlar.

KULLANICI DOSTU ARAYÜZ

Modern ve iş akışlarına uygun kullanıcı arayüzü ve ekran tasarımları müşterilerimizin disipline ve düzenli bir iş akışı vaat eder. Yönlendirici ve açıklayıcı ekranlar sayesinde kullanıcıların platformda işe alım ve devreye alma süreleri oldukça kısa sürede gerçekleşebilmektedir.

İŞKUR TEŞVİKLERİNDEN MAKSİMUM YARARLANMA

Her aşamada başarının yakalanabilmesi için çözüm ortaklarını merkeze koyan bütünsel ve birinci sınıf çözümler sunan Rasyotek Teknolojik İnsan Kaynakları, İşkur Teşvik Danışmanlığı hizmeti ile firmanızın maksimum teşvik gelirine ulaşmasını sağlamaktadır.

İEP DİJİTAL ASİSTAN yazılımımız İŞKUR sistemine entegre olduğundan tüm süreçleri en ince ayrıntısına kadar hatasız şekilde çalıştırıp kullanıcı hatasına mahal vermeden İşbaşı Eğitim Programı teşvikinden müşterilerimizi maksimum faydalandırıyor ve İŞKUR Teşvik Kazançlarınızda %20 ila %30 arasında artış sağlıyoruz.

SEÇME VE İŞE YERLEŞTİRME HİZMETİ

İşbaşı Eğitim Programı nitelikli işgücü temin etmekte zorlanan işverenlere işe alacakları kişileri işyerinde belli bir süre gözlemleyerek kişiler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olma ve işe alma konusunda isabetli bir karar verme imkanı sunmaktır.

İşverenler istedikleri vasıftaki katılımcı adaylarını kendileri bulabilecekleri gibi, katılımcı adayı bulunmasını Rasyotek’ten de talep edebilirler. Rasyotek’in dinamik ve uzmanlık sahibi ekibi sayesinde firmanızın istihdam stratejisi ve ihtiyacı incelenir. Şirket kültürü ve pozisyon niteliklerine göre mülakat organizasyonda pozitif değerlendirilen adaylar, İşkur İşbaşı Eğitim Programı kapsamında programa başlatılır.

TASARRUF

Şirketler günden güne birçok farklı kategorideki tasarruf fırsatlarını değerlendirmeye çalışıyorlar. İşe alım süreçlerinde Personel Maliyetinde sağlanan tasarruf bütçeye doğrudan katkı sunmasıyla önemli bir katma değer vaat etmektedir.Rasyotek, güçlü bilişim altyapısı ve dijital çözümleriyle şirketinizin verimlilik artışına büyük ölçüde katkı yaparak maksimum fayda sağlamaktadır.

Bizimle İletişime Geçiniz

Samed SUALAN

samed.sualan@rasyotek.com.tr
0535 491 74 37

Biz Sizi Arayalım

Aydınlatma Metni 'ni