Sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Kullanım Politikasını inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.
TEKLİF İSTE
Rasyotek Banner

HAKKIMIZDA

2015 yılında kurulan Rasyotek tüm faaliyet alanlarında, teknolojiyi en üst seviyede kullanarak uzmanlık gerektiren konularda dijital hizmetler sunmaktadır.

Rasyotek, teknolojik altyapısı ve geliştirdiği yazılımları ile “Teknolojik İnsan” kurgusunda “Bütünleşik Hizmetler” sunmaktadır. Uzmanlık alanlarını Üretici, Esnek ve Bağımsız yapısını Güvenli ve Teknolojik dijital dönüşüm sürecinde hayata geçirir.

İşletmelerin ana faaliyet konuları, yani varlık sebepleri dışında kalan tüm iş süreçlerinde, teknolojik verimlilik esasıyla asiste hizmetler sunan Rasyotek; bu sayede günümüz iş dünyasında, farklı uzmanlık alanlarını işletmeler adına üstlenerek, müşterilerinin asıl işlerine olan konsantrasyonuna imkan tanır. Rekabet gücü artan işletmeler, aynı zamanda operasyon yüküne katlanmadan arzu ettikleri teknolojik derinliklere ulaşarak verimliliklerini bu alanlarda da arttırırlar.

Rasyotek; hizmet verdiği firmalar için Büyük Veriyi yorumlayan, firmaların verileriyle analizler üreten, hızlı ve verimli raporlama çözümleri ile hatalı işlemlerden uzak entegratör yazılımları ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Bilişim kabiliyetlerini, konusunda uzman personelleri ile geliştirdiği yüksek standartlı raporlar ve merkezi hizmetler olarak müşterilerine sunmaktadır.

Sosyal faaliyetleri önemseyen Rasyotek, yine bu faaliyetlerini de uzmanlık alanında yoğunlaştırmıştır. Verdiği bilişim eğitimleri ile birçok gencimizin geçerli meslek grupları içerisinde bulunan bilişim alanında iş sahibi olmasını sağlamaktadır.

Yazılımlarını geliştirdiği Teknokent ofisi ve Genel Müdürlük merkezi ile ülke genelinde tüm illerde hizmet sağlamaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Özel Öğretim Kurumu Ruhsatı,Çalışma Bakanlığına bağlı Özel İstihdam Bürosu Ruhsatı gibi çeşitli kurum ve kuruluşlarca yetkilendirilmiş ehliyetlere sahip Rasyotek, güvenilir alt yapısı ile hizmetlerine devam etmektedir.

 • MEB Sertifika
  MEB
 • İşkur İzin Belgesi
  İşkur İzin Belgesi
 • ISO 9001:2021 Belgesi
  ISO 9001 - Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
 • ISO 10002:2021 Belgesi
  ISO 10002 - Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi
 • ISO/IEC 27001:2013 Belgesi
  ISO 27001 - Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi
 • BS 10012 Veri Koruma, Kişisel Bilgi Yönetim Sistemi
  BS 10012 Veri Koruma, Kişisel Bilgi Yönetim Sistemi
 • Rasyotek 13573 Hizmet Yeterlilik Belgesi
  Rasyotek 13573 Hizmet Yeterlilik Belgesi