Sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Kullanım Politikasını inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.
TEKLİF İSTE
Rasyotek Banner

SÜPER PORTAL

Data Yönetimi

Süper Portal Görsel

SüperPortal iş zekası analizleri ile büyük veriyi, güvenilir ve sürdürebilir birçok harici kaynaktan sürekli güncelleyerek alır ve aynı veriyi farklı ihtiyaçlar için defalarca çapraz veri ilişkileri ile işleme sokar. Çok çeşitli veri kaynaklarından rastgele toplanan verilerin, BigData (Büyük Veri) işleme süreçlerinden geçirilip, temizlenmesi ve tasniflenmesi sonrasında, sektörünüze uygun gelişmiş analizler, tahminlere dayalı önerileri ve raporlar ile karar verme süreçlerinizi ve faaliyetlerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

Global çapta paylaşılan verilerin, SuperPortal veri analiz ve işleme süreçlerinde, tutarlı ve güvenilir hale getirildikten sonra, kurumsal çapta oluşturduğunuz veri parçacıkları ile çaprazlanarak analiz edilmesi sonucunda kurumunuza özel “Finansman”, “Yatırım”, vb şekilde raporlanarak, görselleştirilmektedir.

Data Yönetimi

SuperPortal ekranlarından anlık olarak elde edeceğiniz dijital raporları kullanarak karar verme süreçlerinizi hızlandırıyoruz. Ayrıca, projelerinizin gerçekleştirilmesinde; verinin modellenmesi, veri kalitesini/tutarlılığını ve verinin tekil halini belirleyecek kurallar, politikalar ve süreçlerin ortaya çıkarılması, verinin yüklenmesi, saklanması, entegrasyonu ve senkronizasyonu, veri sahipliği, sorumluluğu, güvenliği gibi konuların belirlenmesinde, verilerinizin dijitalleştirilmesinde birlikte yol alıyoruz.

Dijital veri yönetimi için;

  1. Problemlerin ve/ya hedeflerin belirlenmesi,
  2. İhtiyaçlara göre analizin gerçekleştirilmesi,
  3. Kurumsal verinizi en iyi nasıl değerlendireceğinizin tespit edilmesi,
  4. Verilerin toplanması, saklanması, uyumlaştırması,
  5. Amaca uygun, işlevsel ve kolay okunabilir raporlar hazırlanması;

Adımlarında sahip olduğumuz teknolojik altyapı, konusunda yetkin teknik personeller ve kurumsal hizmet deneyimlerimiz ile iş geliştirme süreçlerinize yardımcı oluyoruz.