Rasyotik Eylül Bülteni Yayında

Müjde KorkutRasyotek İnsan Kaynakları ve Bilişim A.Ş olarak; son 5 yıl içerisinde İnsan Kaynakları ve Bordro hizmetleri alanında hızlı ve kontrollü yapısı ile sektörün büyüyen öncü firması olduğumuzu gururla beyan etmek isteriz.

Başarının asla tesadüf olamayacağı bilinciyle,  uluslararası oyuncuların yer aldığı İnsan Kaynakları ve Bordro hizmetleri alanında çalışmalarımızı daha da ilerleterek sektörün lider yerli firması olma vizyonumuzu kendimize hedef belirlemiş bulunmaktayız.

Ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşları ve istihdam şampiyonu firmaları ile yürütmüş olduğumuz değerli çalışmalarımız sayesinde; alanımızda güçlü ,güvenilir ve sürdürülebilir bir şirket olma yolunda çok önemli ilerlemeler sağlamış bulunmaktayız.

Rasyotek A.Ş olarak uzmanlık alanlarımızı bu süre içerisinde çeşitlendirerek, Teknoloji yatırımlarımız ve yeni departmanlarımız ile daha kapsamlı çözümler sunarak fayda endeksimizi artırmış bulunmaktayız.

Teşvikler ve tasarruf danışmalığı süreci ile başlayan iş akışımızı , Bordro Hizmetlerimiz , Kurumsal SGK Danışmanlığı , İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ve Bilişim Teknolojileri Dış Kaynak Hizmeti (Outsource )kapsamında yürütmekteyiz.

Gelişen ve değişen iş dünyasında kurumların ihtiyaçlarını analiz ederek sistemlerimizi ve alt yapımızı talebe göre şekillendirmeye devam etmek ve maksimum fayda sağlama ilkesiyle yolumuza devam etmekteyiz.

Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesinin Mevcut Muhtasar Beyannameden farklarını anlattığımız Eylül sayımızı keyifle okumanızı diler bir sonraki sayımızda görüşene dek sevgilerimizi sunarız.

Önceki
Sonraki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir