Rasyotik Ağustos Bülteni Yayında

Müjde KorkutRasyotek olarak, Teknoloji, Değişim, Bilişim, bu üç ilkeyle, Teknolojik İnsan Kaynakları (TİK) sloganımızla gelişmeye ve siz değerli firmalarımızla birlikte yolculuğumuza devam etmekteyiz. Bu gelişimin bir yeniliği olarak sizleri de memnun edeceğini düşündüğümüz haber bültenimiz RasyoTİK ile huzurlarınızdayız.

RASYOTİK ‘in ilk sayısında ekibim ve kendi adıma sizlere “Merhaba” demekten büyük bir mutluluk duyuyorum.

Öncelikle coşku ve heyecanla hazırladığımız ilk sayımızın ekibimizin ilk tecrübesi olduğunu belirtmek isterim.  İletişimimizin kuvvetlenmesi adına başlattığımız bu bültenimiz, kurumsal iş ortaklarımız ile şirketimiz arasında köprü vazifesi görerek, şirketimizde ve iş dünyasında gelişen olayları sizlerin takip etmesine olanak sağlayacaktır.

RASYOTİK; şirketimizdeki yeni iş kollarını, ay boyunca müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu çözümleri, güncel mevzuat ve hukuk dünyasında yaşanan gelişmeler hakkında şirketinize ışık tutacak bilgileri kendi mecramızda sizler ile paylaşacağımız e- bültenimizdir.

Her sayıda farklı bir kurumsal iş ortağımızın misafir olacağı dergimizde sizlerle aramızdaki iletişimi kuvvetlendirip, hizmetlerimiz hakkındaki yorumlarınızı paylaşmanın mutluluğunu yaşarken, bir sonraki sayımızı merakla bekleyeceğinizi umuyoruz.

Bizlere katkıda bulunan herkese şimdiden teşekkürlerimizi iletirken, siz değerli okurlarımızın istek ve önerilerini bekler, bir sonraki sayımızda görüşene kadar sevgiyle kalmanızı dilerim.

Sonraki